EN
Parkas "Vilnoja"

Parama

Esate savarankiškas žmogus ir pats sprendžiate, kaip elgtis su savo pinigais. Tačiau, ar visada žinote, kur nukeliauja Jūsų mokesčiai? Jūs patys turite galimybę skirstyti valstybės pinigus ir dovanoti 2 procentus savo sumokėto pajamų mokesčio nevyriausybinėms organizacijoms, toms, kurių idėjos Jums patinka, ir kurios iš valstybės negauna jokios paramos.

Jeigu Jums artima "Vilnojos" veikla, kviečiame ir Jus prisidėti prie akmens meno puoselėjimo Lietuvoje, paskiriant 2 procentus pajamų mokesčio visuomeninei organizacijai "Vilnoja". Jums tereikia užpildyti pridėta prašymą ir taip, neišleisdami nė euro, paremsite šio unikalaus akmens skulptūrų parko augimą bei klestėjimą.

  1. Prašymo lape įrašykite savo vardą, pavardę, asmens kodą, nuolatinę gyvenamąją vietą, telefoną bei elektroninio pašto adresą.  Apačioje parašykite vardą, pavardę ir pasirašykite. Nepamirškite įrašyti datos.
  2. Jeigu Jūs pildote metinę pajamų deklaraciją, prašymą Valstybinei mokesčių inspekcijai pateikite kartu su ja.
  3. Jei metinės pajamų deklaracijos pateikti neprivalote, prašymą įdėkite į voką, užklijuokite jį ir kitoje pusėje pasirašykite taip, kad voko nebūtų galima atplėšti, nepažeidus parašo vientisumo.
  4. Prašymą iki šių metų gegužės 2 dienos galite atsiųsti į VMI prie FM Mokestinių prievolių departamento Dokumentų tvarkymo ir archyvavimo skyrių adresu: Neravų g. 8, 66257 Druskininkai.

Taip pat paremti mūsų akmens skulptūrų parko augimą ir klestėjimą galite internetu: http://deklaravimas.vmi.lt/ naudojant internetinės bankininkystės prisijungimus.

Mūsų rekvizitai:
Visuomeninė organizacija "VILNOJA"
Juridinio asmens kodas: 186466893

 

Iš anksto dėkojame

Visuomeninės organizacijos vardu -
Vidmantas Martikonis

Čia rasite prašymo formą FR0512