EN
Parkas "Vilnoja"

Naujienos > Europos menininkų taryba aplankė "Vilnojos" skulptūrų parką
2008.06.30

Europos menininkų taryba aplankė

Baigėsi kasmetinė Europos menininkų tarybos (European Council of artists) konferencija. Konferencijos dalyviai skaitė pranešimus ir diskutavo tema "Tarp meno ir realybės". Išsakytos mintys paliko dar daugiau klausimų apmąstymams ir kūribinėms paieškoms, o juk toks ir buvo susitikimo tikslas. Europos meninikų taryba taip pat išsirinko naują prezidentą - austrų poetą Liudviką Loherį, nauji nariai papildė vykdomąjį komitetą.

Konferencijos programoje - ir svečius sužavėjusi ekskursija po Europos bei "Vilnojos" skulptūrų parkus. Tai buvo proga pasidžiaugti valstybės parama ir privačių bendrovių iniciatyva organizuojant ir finansuojant meno projektus. Šalia "Vilnojos" viešbučio ežero pakrantėje esančio akmens skulptūrų parko įkūrėjas Vidmantas Martikonis džiaugėsi galėdamas prisidėti prie amžinų vertybių kūrimo bei ragino prie kultūros rėmimo prisidėti ir kitus verslininkus.

Tarp konferencijos dalyvių buvo garsūs kultūros žmonės iš visos Europos. Tai ir Jorge Bosso iš Ispanijos artistų federacijos, Airijos skulptorių sąjungos atstovas Michael Burke, Janis Spalvins iš Latvijos menininkų sąjungos ir daugelis kitų.

Naujiena 2005-05-30 - 1 Naujiena 2005-05-30 - 2
Naujiena 2005-05-30 - 3 Naujiena 2005-05-30 - 4