EN
Parkas "Vilnoja"


Autoriai > Šlipavičius Artūras

Šlipas - dailininkas ir muzikantas pelnė tarptautinį pripažinimą dailės ir muzikos srityse.
Personalinės parodos rengtos Lietuvos miestuose, Niujorke, Berlyne, Leone, Maskvoje. Lvove.
Tarpdisciplininio meno pradininkas Lietuvoje.

1987 m. pirmasis tapybos-muzikos projektas Haruspicija susilaukė tarptautinio susidomėjimo, apkeliavo Europą ir Ameriką, o 1990 metais dalis projekto Haruspicija buvo transliuojama per Italijos nacionalinę TV.

Tais pačiais 1987 m. Šlipas ir kino režisierius Baras, šio projekto- Haruspicija - pagrindu, sukūrė avangardinės muzikos grupę - IR VISA TAI KAS yRA GRAŽU yRA GRAŽU.

2000 m. Grupės albumas „Linkėjimai Falkenhanui" pateko į XX a. eksperimentinės - avangardinės muzikos albumų 100-tuką, sudarytą JAV (plokštelės dizaineris-dailininkas ir iniciatorius Šlipas ).

1990-2000 m. Tapybos-muzikos projektas LETHE (Šlipas ir V.Labutis-muzika, tapyba- Šlipas, plokštelės dailininkas ir iniciatorius Šlipas) susilaukė tarptautinio pripažinimo. 2000 m. tapybos-muzikos projektas - LETHE. projektas Vilniaus Rotušėje.
Pagal šį projektą LETHE, buvo sukurtas animacinis filmas, kurį rėmė Lietuvos kultūros ministerija.

2010 m. virtualioje Anglijos meno erdvėje - SAATCHI GALLERy - autoportretas (100x100, aliejus, tapyba, 2010 m.) pateko į 2010 metų geriausių pasaulio paveikslų 50-uką.

2006-2010 m. Šlipas sukūrė netradicinį post modernistinį paveikslą-objektą Žalgiris In Memoria , skirtą paminėti 600-metų pergalę .Šio paveikslo aukštis siekia 6,50 m. o plotis 3.50 m. Paveiksle įmontuoti du netradicinio formato vitražai. 

Menininkas yra suorganizavęs daugiaus kaip 30 personalinių parodų ir dalyvavęs daugelyje grupinių parodų ir projektų.

Autoriaus nuotraukos nėra.

Darbai