EN
Parkas "Vilnoja"


Autoriai > Storpirštis Adomas

Niekados vietovės, kurios neturi tvirtų taisyklių yra sapnų ir košmarų struktūros. yra lengva detaliai tapyti, tai kas jau egzistuoja. Bet yra daug sunkiau sukurti tai kas neegzistuoja ir po to tai dar detaliau nutapyti.

Mano megiamiausi menininkai yra Salvador Dali, M. C. Escher Vladimir Kush ir Zdzisław Beksioski. Šie meninkai man suteikė didžiulius kiekius inspiracijos. Jie nutape įspudingus surealistinius darbus. Kai tik aš pamačiau šių menininkų tapybos darbus ir idejas, aš supratau ką aš norejau pradeti kurti ir kur aš norėjau ir noriu tobuėti.

Kaikuriuose mano meno darbuose jūs galite įžvelgti nutapytus pasaulius kurie turi gilesnios fantazijos negu yra surelistiški. Surealizmas pasikeičia į fantaziją kai realybė pilnai išnyksta ir tuomet sąvoka patampa sapnų pasauliu. Aš manau, kad fantazija apie ataeities pasaulius, žmones, mašinas, įvairius mechanizmus ir bet kokio tipo veiksnius yra maloni, džiaugsmą suteikianti kuryba. Kaip mes atrodysime, jausimes ir reaguosime i aplinka po tūkstančių metų? Viska įmanoma išreikšti tapybos darbe, knygoje, scenarijuje, arbe netgi animuotame filme.

Autoriaus nuotraukos nėra.

Darbai